Spln nad Londýnom (40 x 50 cm)

30,90

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6091308,73 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887918739

Popis

Spln nad Londýnom (40 x 50 cm)

Spln nad Londýnom (40 x 50 cm)

Typický moment pre kozmopolitnú metropolu Londýn.

Napriek dažďu a mierne zahmlenému Westminsterskému opátstvu vyžaruje mesto nočné čaro. Aj tu sú farby Union Jacku všadeprítomné – modrej nočnej oblohy a dažďom zmáčaných ulíc, jasná červená poschodových autobusov a telefónnych búdok.

Nádherný obraz pre všetkých milovníkov Londýna a britskej kultúry.

Formát obrázka a farebná stránka:

„MASTER CLASS Premium“. Obrázky do formátu na výšku alebo na šírku 40 x 50 cm, zoskupené vedľa seba alebo pod sebou, sú vhodné predovšetkým do obrazovej galérie. Omaľovanka má hmatateľnú a viditeľnú štruktúru ľanu. Nielenže zlepšuje vzhľad hotového obrazu, ale tiež podčiarkuje maliarsky charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt oleja na plátne“.

Poznámka: Maľba SCHIPPER podľa čísel má v ponuke pre tento formát obrazu vhodné hliníkové rámy a pasparty. Môžete si ich pozrieť v ponuke Doplnky.

Balenie Spln nad Londýnom obsahuje: 

  • Akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper – to je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…