Lúka so sedmokráskami

17,90

Rozmer obrazu: 24 x 30 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6092408,99 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887928998

Popis

Lúka so sedmokráskami

Lúka so sedmokráskami

Voňavé letné margarétky, rušné čmeliaky a v diaľke jemné žblnkotanie malého potôčika – tento obraz zaručene vo vás vyvolá spomienky na leto.
Zopakujte si scénu pokojnej letnej krajiny s touto súpravou Maľovanie podľa čísel „Daisy Field“ od spoločnosti Schipper!

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Classic“. Obrazy vo formáte 24 x 30 cm sú veľmi vhodné pre malú galériu alebo stenu s obrazmi. Krásne zoskupené a dekoratívne zavesené tvoria pútavý pohľad v každom dome.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov.

Obsah balenia:

  • 24 akrylových farieb (vodou riediteľné, rýchloschnúce a svetlostále)
  • 1 šablóna na maľovanie – maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • 1 štetec (syntetický vlas)
  • 1 návod na maľovanie
  • 1 skúšobný hárok

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výstraha! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Nebezpečenstvo zadusenia!

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…