GEOMAG Panels 50 pcs

22,90

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Počet dielikov : 50

Materiál : magnet

Zem pôvodu : Švajčiarsko

Na sklade

Katalógové číslo: 4729 Kategórie: , Značka: EAN: 871772004615

Popis

GEOMAG Panels 50 pcs

GEOMAG Panels 50 pcs – čím viacej dielikov, tým väčšia zábava. Postav dom, hviezdu alebo napríklad slimáka.

Obsahuje 16 magnetických tyčiniek v žltej farbe, 14 oceľových guličiek potiahnutých bielym bronzom, 10 trojuholníkov, 8 štvorcov a 2 päťuholníky v oranžovom a červenom prevedení.

GEOMAG je jedinečná švajčiarská konštrukčná stavebnica, kotrá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať veľa obrazcov, tvarov a objektov. Ich rozmanitosť je jedine vo vašej fantázií. Základnými stavebnými prvakmi stavebnice sú magnetické tyčinky (dlhé alebo krátke) s plastovým alebo fosfórovým poťahom a oceľové guličky o priemere 12,7mm. Môžu byť kombinované s plastovými výplňami, ktoré vaše stavby dokonale upevní.

Táto švajčiarska stavebnica má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená viacerými atestmi a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej pečlivosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami kvality a bezpečnosti.

Čo je na tejto stavebnici unikátne?

  • Švajčiarska presnosť – nakoľko je vyrábaný v prísnych podmienkach.
  • Možnosť využitia – používa sa ako učebná pomôcka na hodinách geometrie, fyziky aj biológie, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém – Tri dieliky (guličky, tyčinky, panele) tvoria celý dômyselný systém tejto stavebnice. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg