GEOMAG KOR Pink 26 pcs

9,10

Vhodné pre deti od 5 rokov.

Počet dielikov : 26

Materiál : plast

Zem pôvodu : Švajčiarsko

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 4350 Kategórie: , Značka: EAN: 871772005742

Popis

GEOMAG KOR Pink 26 pcs

GEOMAG KOR Pink 26 pcs je rozšírenie stavebnice GEOMAG KOR. Sada ružových krytiek Vám umožní s vašou stavebnicou postaviť ešte viac stavieb či postáv, záleží len na vašej fantázií.

Geomag KOR je rada magnetických stavebníc s novým patentovaným systémom. Základná verzia obsahuje 26 magnetických prvkov volne rotujúcich okolo kovovej gule. Zložením týchto 26 prvkov, kovovej gule a dielikov plášťa dostanete eliptický útvar – „vajce“. Otáčaním a pridávaním ďalších dielikov s rozšírením môžete vytvárať neobmedzené kreácie.

GEOMAG je jedinečná švajčiarská konštrukčná stavebnica, kotrá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať veľa obrazcov, tvarov a objektov. Ich rozmanitosť je jedine vo vašej fantázií. Základnými stavebnými prvakmi stavebnice sú magnetické tyčinky (dlhé alebo krátke) s plastovým alebo fosfórovým poťahom a oceľové guličky o priemere 12,7mm. Môžu byť kombinované s plastovými výplňami, ktoré vaše stavby dokonale upevní.

Táto švajčiarska stavebnica má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená viacerými atestmi a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej pečlivosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami kvality a bezpečnosti.

Čo je na tejto stavebnici unikátne?

  • Švajčiarska presnosť – nakoľko je vyrábaný v prísnych podmienkach.
  • Možnosť využitia – používa sa ako učebná pomôcka na hodinách geometrie, fyziky aj biológie, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém – Tri dieliky (guličky, tyčinky, panele) tvoria celý dômyselný systém tejto stavebnice. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg