Neocube červený Exclusive

19,99

Neocube červený Exclusive – nie je klasický darček, ktorý Vás prestane baviť.

Na sklade

Katalógové číslo: 5289 Kategórie: , , EAN: 8592917061349

Popis

Neocube červený Exclusive

Neocube červený Exclusive – nie je klasický darček, ktorý Vás prestane baviť. NeoCube je vášeň a tieto skvelé supermagnetické guľôčky Vás vždy zabavia. Neobmedzené možnosti kombinácií a obrazcov, ktoré môžete skladať.

Pýtate sa prečo je NeoCube tak fantastický?

NeoCube obsahuje 216 supersilných magnetov, ktorých je dosť na to, aby ste s nimi zložili najrôznejšie útvary. Stimuluje Vašu priestorovú predstavivosť a tvorivosť veľmi zábavnou formou, ktorá Vás neomrzí. Okrem toho rozvíjate aj jemnú prácu rúk. Pracujete s veľmi silnými magnetmi, ktoré musíte usmerniť. Hranie s NeoCube je veľmi upokojujúce. Balenie obsahuje 216 guličiek červenej farby s priemerom 5 mm.

VAROVANIE

Tento výrobok nie je určený pre deti mladšie ako 6 rokov! Výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu byť škodlivé. Prehltnutie guľôčok môže mať nedozerné následky. V tomto prípade najskôr navštívte lekára. Nebezpečenstvo prehltnutia alebo vdychu. Obsahuje silný magnet, preto hrozí poškodenie zariadenia magnetizmom (elektronika, hodinky, kardiostimulátory, nosiče dát, kreditné karty a ďalšie zariadenia chúlostivá na magnetické pole).

Možno by sa Vám páčilo…