Timeline Klasik

8,90

Počet hráčov: 2 – 6
Doba hrania: 15 min
Odporúčaný vek: od 8 rokov
Jazyk hry: CZ
Jazyk pravidiel: CZ

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 6595 Kategórie: , , , Značky: , , , , EAN: 3558380077831

Popis

Timeline Klasik

Timeline Klasik – je kartová vedomostná hra, v ktorej musíte zaradiť pestrú škálu udalostí, objavov a vynálezov správne na časovej osi.

Mohol si niekto dopriať šampanské, keď Darwin formuloval svoju teóriu evolúcie? Bola elektrická žehlička vynájdená predtým, ako prvý človek vzlietol do vesmíru?

V hre Timeline Klasik nájdete celkom 55 kariet. Na každej tejto karte je z oboch strán zobrazená nejaká udalosť. Z jednej (zakrytej) strany je pripísané dátum, kedy táto udalosť bola zaznamenaná. Každý hráč dostane náhodne niekoľko týchto kariet a jeho úlohou bude ich postupne vyskladať na stôl v správnej postupnosti na časovej priamke. Cieľom hry bude zbaviť sa všetkých kariet a samozrejme je správne umiestniť. Už zo zahraničia sprevádzajú túto hru nadšené ovácie. Je označovaná za jednu z mála, kde sa nádherne spojili faktory vzdelávania a zábavy. Navyše vďaka množstvu kartičiek nehrozí, že by ste si hru len tak odohrali. Pravidlá už ani jednoduchšie byť nemôžu a grafická úprava kariet je vskutku prekrásna.

Jednotlivé vydania hry Timeline možno hrať samostatne alebo ich ľubovoľne kombinovať.

Hra Timeline je zabalená v krásnej kovovej krabičke a preto určite urobí radosť ako darček!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg

Možno by sa Vám páčilo…