Pandemic Rychlé nasazení

34,99

Počet hráčov:
2 – 4

Doba hrania:
20 min.

Odporúčaný vek:
od 8 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 5498 Kategórie: , Značky: , , , EAN: 8595680300042

Popis

Pandemic Rychlé nasazení

Pandemic Rychlé nasazení – je napínavú hrou s kockami, pri ktorej hráči musia spolupracovať v reálnom čase.

Nastala katastrofa a po celom svete sa mestá zúfalo dožadujú jedla, vody, vakcín a ďalších zásob. S vašou skupinou patríte pod Jednotku okamžitej reakcie, čo je elitný tím doktorov a špecialistov. Vďaka vášmu špeciálne vybavenému lietadlu ste jediní vhodne vybavení k tomu šíriť pomoc, ktorá dokáže zachrániť životy. A to kdekoľvek a kedykoľvek.

Hra je závod proti času. Pomocou hodov kockami tu budete lietať s lietadlom a dovážať zásoby potrebným mestám. Neustále sa vám tu bude ale odpočítavať čas, takže sa budete musieť rýchlo synchronizovať a spolupracovať, aby ste dokázali reagovať na neustále sa objavujúce nové katastrofy. Podarí sa vám i vašej družine byť na správnych miestach v správny čas?

Národy celého sveta zhromaždili dohromady svoje suroviny a zostavili posádku z rozličných jedincov. Každá zo siedmich jedinečných kariet rolí tak má nejakú svoju špecifickú schopnosť. Trebárs analytička Adjoua Soro je schopná prehodiť až dvakrát naviac kocky. Technik Soojin Sohn zase vie zmeniť akúkoľvek kocku, na ktorej padol znak lietadla, na iný symbol. Jednotlivé kolá bude treba odohrávať čo najrýchlejšie a k tomu budete musieť využívať schopnosti vašich postáv. K čo najefektívnejšej tvorbe potrebných zásob bude nutné neustále efektívne alokovať hodené kocky.

Až budete mať hru trochu nahranú, tak si zvýšte obtiažnosť, alebo si do nej pridajte karty kríz, ktoré vám zvýši variabilitu prekážok, ktoré bude potrebné prekonať. Ale teraz sa už poponáhľajte. Čas beží a Zem potrebuje vašu pomoc.

Hra je samostatne hrateľná aj bez hry Pandemic.

Obsah hry:

  • 1 plastové lietadlo,
  • 24 špeciálnych kociek,
  • 1 herný plán,
  • presýpacie hodiny,
  • 50 kariet,
  • 10 žetónov,
  • 20 kociek zásob

Možno by sa Vám páčilo…