Mocichtiví mazlíci

16,70

Počet hráčov: 2 – 6
Doba hrania: 15 min
Odporúčaný vek: od 7 rokov
Jazyk hry: CZ
Jazyk pravidiel: CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 7657 Kategórie: , Značky: , EAN: 0810083045894

Popis

Mocichtiví mazlíci

Mocichtiví mazlíci – Strategická kartová hra, v ktorej vám na víťazstvo stačí iba jedna karta. V tejto hre máte v ruke iba 1 kartu. Každá karta má na sebe číslo a špeciálnu akciu a na konci kola vyhrá ten, kto drží kartu s najvyšším číslom!

Vo svojom ťahu si líznete novú kartu a porovnáte ju s kartou, ktorú už máte. Kartu s vyšším číslom si pravdepodobne budete chcieť podržať a kartu s nižším číslom zahráte. Po zahraní karty musíte vykonať špeciálnu akciu, ktorá je na karte napísaná.

Niektoré karty vám umožnia vyradiť hráča takým spôsobom, že ani nedohrá do konca kola. Niektoré vám umožnia ukradnúť kartu iného hráča a niektoré vás ochránia, keď sa vám iný hráč pokúsi urobiť niektorú z týchto vecí. Budete sa musieť rozhodnúť, ktorú kartu si ponecháte, ktorú zahráte, a nakoniec aj to, ako sa dostať až na koniec kola s kartou, ktorá porazí všetkých ostatných.

Bude to každopádne jazda! V hre sa môžete tešiť napríklad na Kruto-králika, Nemazlíka, Hypnohroznýša a ďalších miláčikov, ktorí majú svoje špeciálne schopnosti, ako ovplyvniť hru.

Hru vám prinášajú Výbušné koťátka ® a Milostný dopis ™.

Strategická kartová hra obsahuje:

  • 21 kariet
  • 7 žetónov
  • pravidlá v českom jazyku

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…