Zľava!

Jumpin Java

24,99

Počet hráčov:
2

Doba hrania:
10 min.

Odporúčaný vek:
od 8 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 40439 Kategória: , , Značky: , , , , EAN: 3421271302414

Popis

Jumpin Java

Jumpin Java – Strategická spoločenská hra, ktorá vás nabudí aj bez kofeínu. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý preskáče so svojou kávovou súpravou na opačný koniec hracej dosky. Jumpin Java je unikátna, zábavná a jednoduchá hra.

Pokúste sa premôcť súpera. Buďte prvý, kto doskáče so svojou šálkou a dosunie svoju podšálku na druhú stranu hracieho poľa.

Strategická spoločenská hra Jumpin Java – cieľ hry:

Cieľom hry je dostať ako prvý vaše šálky a tanieriky na druhú stranu hracieho poľa.

Strategická spoločenská hra Jumpin Java – pravidlá hry:

V hre má každý hráč 2 šálky a 2 podšálky svojej farby. Rozložte medzi seba hrací pás. Každý hráč si potom položí 2 šálky svojej farby na tanieriky svojej farby na jeden koniec hracieho pásu. Každú farbu na rovnakú stranu. Hráč so žltou farbou začína. Každý hráč vo svojom kole pohne buď tanierikom alebo šálkou. Sú prípustné iba dva druhy pohybu:

  1. Šálku alebo tanierik môže posunúť len na najbližšie voľné políčko hracieho pásu. To znamená , že pokiaľ je v rade viacej tanierikov a šáliek, môže ich preskočiť všetky naraz a to aj keď sú farebne rôzne pomiešané.
  2. Iba šálka môže skočiť na najbližší tanierik rovnakej farby. Pozor, môže ale nemusí. Môže ho aj preskočiť.

Šálka ani tanierik nesmú preskočiť voľné políčko. Šálka nesmie skočiť na tanierik inej farby, tanierik nikdy nesmie skočiť na šálku. Ak je na tanieriku šálka, nemôže sa s ním pohybovať. Ak je možný pohyb, hráč ho musí vykonať. Ak hráč nemá možnosť hrať, môže toto kolo hráč pasovať a nehrať.

Strategická spoločenská hra Jumpin Java – koniec hry:

Hráč, ktorému sa ako prvému podarí postaviť na posledné dve políčka na opačnej strane svoje dve šálky a podšálky, stáva sa víťazom hry.

Krásna drevená krabica hry obsahuje 4 šálky a 4 taniere s jedinečným sklopným hracím plánom a pravidlami.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…