HEAT

55,20

Počet hráčov: 1 – 6
Doba hrania: 60 min
Odporúčaný vek: od 10 rokov
Jazyk hry: nezávislý
Jazyk pravidiel: CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 6785 Kategórie: , Značky: , , EAN: 824968128015

Popis

HEAT

HEAT – Staňte sa formulovým šampiónom. Spoločenská hra , ktorá je založená na jednoduchých a intuitívnych princípoch, vás posadí za volant pri chaotických automobilových závodoch v 60. rokoch 20. storočia. Výber správnych vylepšení pre vaše vozidlo vám pomôže prechádzať zákrutami a dostatočne chladiť motor, aby ste si udržali maximálnu rýchlosť. Kľúčom k víťazstvu napriek tomu nakoniec budú vaše vodičské schopnosti.

Začína odpočítavanie, vzduch náhle prereže hromový rev, ako všetky autá doslova vystrelia od štartových čiar. Veľká cena je v plnom prúde. Pri vjazde do prvej zákruty okolo vašej prilby víri prach. Držíte motor v maximálnych otáčkach a takmer dostanete šmyk, ale pevne zovrite volant a vrcholom zákruty prechádzate stále na prvú pozíciu. Máte to!

Ak sa chcete udržať na čele, musíte zo svojho vozidla dostať maximum. Vydrží vaše auto dlhé rovinky, alebo vám v poslednej zákrute zlyhá motor, pretože ste ho až príliš zahriali?

Zažite vzrušenie z jedného závodu alebo využite systém šampionátu a odohrajte celú sezónu počas jedného herného večera, upravte si vozidlo pred každým závodom a získajte najvyššiu priečku na stupňoch víťazov. Pomocou modulu Legendy môžete pridať legendárnych automatických vodičov, aby ste mohli hrať sólo, alebo ich zaradiť ako ďalších súperov do hier pre viacerých hráčov.

Hra obsahuje :

  • 2 herné plány (4 okruhy)
  • 6 závodných áut a radiacich pák
  • 8 herných podložiek
  • 330 kariet
  • 18 žetónov
  • 2 stojančeky tlačových kútov
  • 1 bodovacia tabuľka

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…