Útěk z Alcatrazu – Únikovka

10,50

Počet hráčov: 1 – 6
Doba hrania: 60 min
Odporúčaný vek: od 12 rokov
Jazyk hry: CZ
Jazyk pravidiel: CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 6075 Kategória: , , Značky: , , EAN: 8590228039804

Popis

Útěk z Alcatrazu – Únikovka

Únikovka Útěk z Alcatrazu je kartovou variáciou na populárne únikové hry, pri ktorých sa skupina priateľov alebo kolegov (možno hrať aj v jednom hráčovi) nechá zamknúť do miestnosti plnej rébusov a snaží sa z nej v časovom limite uniknúť preč.

Aj táto kartová hra  Útěk z Alcatrazu – Únikovka je plná rébusov, ktoré musíte vyriešiť ak chcete uspieť. A uspejete alebo zlyháte všetci, lebo Únikovka je totiž kooperatívna hra, teda hrajú všetci hráči spolu a nie proti sebe.

Hráči spoločne prechádzajú balíčkom kariet, čím sa im odhaľujú nové pravidlá a nové rébusy. Niektoré karty predstavujú hlavolamy, iné nápovedy a ďalšie predmety, ktoré sa budú neskôr hodiť.

Zvládnete vyriešiť unikátne rébusy a uniknúť z miestnosti včas?

Z Alcatrazu doteraz nikto neutiekol. Ostrov je vzdialený viac ako míľu od najbližšieho pobrežia a obklopený ľadovou vodou, ktorá je plná nenásytných žralokov, nehovoriac o drsných zloduchoch a zachmúrených dozorcov.

Ako ste sa sem vlastne dostali? Bolí vás hlava a nemôžete si spomenúť čo sa stalo, ako ste sa tu prebudili! Začínate plánovať útek, ale nezvládnete to sami: budete potrebovať pár spoločníkov.

Upozornenie: Hry Únikovky môžete hrať plnohodnotne iba raz (pri opakovanom hraní už budete poznať riešenie rébusov). Darujte ju po odohraní priateľom a môžete si porovnať  svoje výsledky.

Hra obsahuje:

  • 60 veľkých kariet

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg

Možno by sa Vám páčilo…