Únikovka Junior Operace Pizza

6,80

Počet hráčov: 1+
Doba hrania: 30 -60 min.
Odporúčaný vek: od 9 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 6237 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 9788088317449

Popis

Únikovka Junior Operace Pizza

Kniha Únikovka Junior Operace Pizza je plná hádaniek, ktoré môžu deti lúštiť samé, ale aj s rodinou či kamarátmi. Nepotrebujú k tomu žiadne konkrétne vedomosti. Kľúčom k úspešnému lúštenia hádaniek je nielen logické myslenie a tímová práca, ale aj udržanie pozornosti a schopnosť robiť rozhodnutia.

Na útek (rozlúštenie hádaniek) budú mať deti 30, respektíve 60 minút, podľa zvolenej úrovne obtiažnosti, rovnako ako je tomu v únikových hrách pre dospelých.

Súčasťou knihy sú aj nápovedy a riešenia. Obavy z náročnosti a prípadné nevylúštenie nie sú na mieste. Robot Portík je vždy pripravený poradiť.

Tvoj verný parťák robot Portík ťa práve teleportoval do roku 1889. Šéfkuchára, ktorý vymyslel pizzu Margheritu sa chystá otráviť jeho žiarlivý rival. Za pár okamihov už bude neskoro! Tvoja úloha? Nájsť v rivalovej reštaurácii otrávené jedlo, nahradiť ho totožným jedlom bez jedu a uniknúť skôr, než sa časopriestorová brána uzavrie.

Populárne kartové únikovky pre dospelých sme prispôsobili do kníh pre naše juniorské deti.

Knihy sú pre deti prijateľnou a prehľadnou formou pre hranie únikovej hry.

Jazyk hry a pravidiel: CZ

Upozornenie: Kniha Únikovka Junior Operace Pizza obsahuje aj vystrihovacie prvky, ktoré pomáhajú pri plnení úloh a rébusov. Ponúkame tieto strany voľne k stiahnutiu v prípade, že si budete chcieť zážitok zopakovať.

ISBN 978-80-88317-44-9
Počet strán: 60
Väzba: Pevná

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…