Escape room 2

34,99

Počet hráčov: 3 – 5
Doba hrania: 60 min.
Odporúčaný vek: od 16 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 5381 Kategórie: , , Značky: , , , , EAN: 8594054919705

Popis

Escape room 2

Escape room 2 – úniková spoločenská hra. Dokážete si zachovať chladnú hlavu aj v strese? Zažite napätie a užívajte si rozplietanie záhad v hre Escape Room 2 z pohodlia vášho domova.

V tejto náročnej a nevyspytateľnej hre musíte spolupracovať, spoločne riešiť hádanky a hľadať skryté nápovedy. Je to neustály závod s časom, v ktorom máte 60 minút nadokončenie. Chrono dekodér po spustení počíta od 60 minút do 0. Tým pomáha dokresliť atmosféru a ponúka prístup k nápovedám.

V tejto hre vyhrávate aj prehrávate spoločne. Každý z hráčov sa musí snažiť, aby prispel svojím dielom. Tímová práca je absolútne nevyhnutná pre včasné vyriešenie všetkých hádaniek a rébusov. Ak ste hru Escape Room nikdy predtým nehrali, môžete sa tešiť na úplne nové zážitky.Neuveríte, ako rýchlo v zápale boja dokáže 60 minút obehnúť.

Toto balenie obsahuje

4 napínavé scenáre a každý scenár sa skladá z 3 častí. V každej časti musíte nájsť správnu 4-kombináciu  kľúčov z šestnástich možných. Kľúče zasúvate do Chrono dekodéra. Nájdite 3 správne kombinácie kľúčov počas 60 minút a vyhrajte hru. Spoločne buď vyhrávate alebo prehrávate

Začínate otvorením obálky a prečítaním úvodného príbehu záhady. Vyriešenie záhady je samozrejmosťou. Navyše obálky obsahujú rôzne druhy šifier, ktoré musíte rozlúštiť, aby ste odhalili správnu kombináciu kľúčov. Každý hráč si nájde vlastný typ šifry, do ktorej sa môže ihneď pustiť.
Každé kolo budete čeliť novým elementom na hracom stole. Budete nachádzať nejednu stopu vedúcu k rozlúšteniu celej záhady.

Ste pripravení na svoju najväčšiu výzvu?

Záhadná vražda Sakra! Už z letmého pohľadu na miesto činu je vám jasné, že to bude oriešok. Za svoju kariéru ste vyriešili veľmi veľa vrážd a nič vás len tak nerozhádže, ale toto je niečo úplne iné.

Vesmírna stanica Prvé, na čo vám padne zrak po nabití vedomia, je prázdny pohľad krvou zaliatych očí mŕtveho astronauta

Dentista Váš zubár, doktor Sienský, si vás zavolal na pravidelnú kontrolu. Po chvíľke obvyklého zdráhanie ste sa nakoniec presvedčili do ordinácie prísť a sadáte do jeho kresla. Miesto obvyklého vyšetrenia vás ale čaká tvárová maska a vy upadáte do bezvedomia.

Tajný agent Zekestán vyhlásil svoju suverenitu a pod hrozbou použitia ničivých zbraní drží celý svet v šachu. Tento agresívny postoj a hrozby sú dôvodom pre zostavenie tajného tímu, ktorý by ich tajnú zbraň zneškodnil.

Obsah balenia: Chrono dekóder, dekodér nápovedí, 16 kľúčov, 4x 8 kariet s nápovedou, 4 rôzne scenáre: Záhadná vražda, Vesmírna stanica, Dentista, Tajný agent

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…