Prokletá soška Sherlock

5,99

Počet hráčov:
1 – 8

Doba hrania:
60 min.

Odporúčaný vek:
od 8 rokov

Na sklade

Popis

Prokletá soška Sherlock

Prokletá soška Sherlock – je kooperatívna detektívna hra zo série Sherlock založená na princípe Q System, v ktorej sa budete spoločnými silami snažiť prísť na kĺb záhade. Tentokrát v nej bude figurovať Edward Carter, objaviteľ vzácnej relikvie Inkov.

Edward Carter, objaviteľ vzácne relikvie Inkov, bol zavraždený a polícia vás žiada o pomoc s vyšetrovaním. Kto ho zabil? Aký mal motív? Pokúste sa s tímom vyšetrovateľov analyzovať stopy a zodpovedať tieto aj ďalšie otázky. Dokážete objasniť okolnosti jeho smrti?

Q SYSTEM deduktívne minihry je systém kooperatívnych hier, ktorý hráčom predstaví záhadu, ktorú musia spoločne (alebo 1 hráč samotný) vyriešiť. Hráči si vypočujú krátky úvod do príbehu, prezrú si prvú kartu a chopia sa role vyšetrovateľov zamotaného prípadu možno ako Sherlock. Pomocou jednoduchých pravidiel musí analyzovať stopy, diskutovať o svojich teóriách a pokúsiť sa kolektívnou dedukciou vyriešiť záhadu.

V sérii Sherlock Prokletá soška merajú svoje sily s legendárnym detektívom. Vyrovnáte sa jemu alebo len inšpektorovi Lestradovi?

Táto detektívna hra Sherlock má každý prípad unikátny a neopakovateľný a dá sa teda hrať len raz. Ale nezúfajte! Ak ho chcete znovu využiť, pozvite skupinu priateľov a pozerajte sa, ako hrajú. Sledovať, ako rieši prípad nová nezasvätená skupina, je skoro rovnako zábavné, ako riešiť ho sami. Prípad čaká!

Tento prípad Sherlock Prokletá soška má úroveň obtiažnosti 2 (z 3).

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…