Poslední výzva Sherlock

5,99

Počet hráčov: 1 – 8
Doba hrania: 60 min.
Odporúčaný vek: od 8 rokov

Nie je na sklade

Popis

Poslední výzva Sherlock

Poslední výzva Sherlock – je kooperatívna detektívna hra zo série Sherlock založená na princípe Q System, v ktorej sa budete spoločnými silami snažiť prísť na kĺb záhade. Tentoraz takej, ktorá sa odohrala vo vzduchu na palube Boeingu.

Pasažier Boeingu za podivných okolností zomrel počas letu a polícia vás žiada o pomoc s objasnením prípadu. Prečo k úmrtiu došlo? Kto to urobil? Aký mal motív? Pokúste sa s tímom vyšetrovateľov analyzovať stopy a zodpovedať tieto aj ďalšie otázky. Dokážete vyriešiť záhadu letu TJ1309 ako Sherlock?

Q SYSTEM deduktívne minihry je systém kooperatívnych hier, ktorý hráčom predstaví záhadu, ktorú musia spoločne (alebo 1 hráč samotný) vyriešiť. Hráči si vypočujú krátky úvod do príbehu, prezrú si prvú kartu a chopia sa role vyšetrovateľov zamotaného prípadu možno ako Sherlock. Pomocou jednoduchých pravidiel musí analyzovať stopy, diskutovať o svojich teóriách a pokúsiť sa kolektívnou dedukciou vyriešiť záhadu.

V sérii Sherlock Poslední výzva merajú svoje sily s legendárnym detektívom. Vyrovnáte sa jemu alebo len inšpektorovi Lestradovi?

Táto detektívna hra Sherlock má každý prípad unikátny a neopakovateľný a dá sa teda hrať len raz. Ale nezúfajte! Ak ho chcete znovu využiť, pozvite skupinu priateľov a pozerajte sa, ako hrajú. Sledovať, ako rieši prípad nová nezasvätená skupina, je skoro rovnako zábavné, ako riešiť ho sami. Prípad čaká!

Tento prípad Sherlock Poslední výzva má úroveň obtiažnosti 2 (z 3).

Možno by sa Vám páčilo…