Shuffle Heroes

7,70

Počet hráčov: 2
Doba hrania: 25 min.
Odporúčaný vek: od 10 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 3988 Kategórie: , Značky: , , EAN: 8594159270060

Popis

Shuffle Heroes

Shuffle Heroes – Svet sa mení. Veda kombinovaná s mágiou odštartovala urýchlenú industriálnej revolúcii. Zabúdame na pradávne tradície a nahrádzame ich nezodpovednosťou a chamtivosťou. Vzostup mágia toho priniesol oveľa viac, než kto predpokladal. Hrozivá stvorenia z iných sfér sa tu začínajú udomácňovať na úkor našich životov. Ríša vedená môcť chtivými oligarchu ignoruje všetky znamenia prichádzajúce skazy a ďalej ťaží hlbšie, znečisťuje to málo, čo nám zostáva z prírody, a oddáva sa malicherným sporom. Čo sa stane, keď ochrancovia tohto sveta zanevrú na ľudstvo? Kto zastaví hrôzy z temných častí vesmíru skôr, než náš drahocenný domov roztrhajú na kusy?

Shuffle Heroes je rýchla kartová hra pre dvoch hráčov, zasadená do temného fantasy sveta planého steampunkových vynálezov a Lovecraftovských monstrozit. V hre získate dva hrdinu, každého s unikátnymi mechaniky reprezentovanými kariet, ktoré zmiešate dohromady, a takto vytvoríte svoj hrací balíček. Cieľom hry je premôcť obaja súperove hrdinov, buď zabitím alebo vysilením. Počas hry ničíte súperovej karty a veľmi ovplyvňujete jeho budúce možnosti – nazývame to “deck deconstruction”.
Priebeh hry:

V hre nájdete šesť rôznych hrdinov, každého so svojimi unikátnymi mechanikami a balíkom kariet, ktorý ho reprezentuje. Každý hrdina má k dispozícii 10 kariet.

Pred hrou nadraftujete dva hrdinu a zamiešate ich karty dohromady, tým utvoríte svoj hrací balíček o dvadsiatich kartách. Vďaka tomu je v hre veľa možných kombinácií na hranie a pritom je príprava na hru rýchla a jednoduchá. Hru sa veľmi rýchlo naučíte, počas svojho kola vždy buď zahráte kartu, aktivujete schopnosť hrdinu alebo si doplníte ruku na 6 kariet. Pri správne nakombinovaných efektoch môžete akcie reťaziť a vytvárať devastujúce kombinácie.

Vaším cieľom je premôcť súperove hrdinu, buď im uberiete ich životy, alebo ich vyčerpáte zničením pätnástich kariet z ich spoločného balíka. Jedna z hlavných mechaník Shuffle Heroes je práve ničenia kariet súpera – takzvaný deck deconstruction. Vaše rozhodnutie, ktoré karty počas hry súperovi zničíte, silne ovplyvní jeho možnosti v ďalších kolách.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg