Rising Sun Invaze dynastií

49,90

Počet hráčov: 3 – 6
Doba hrania: 90 – 120 min.
Odporúčaný vek: od 14 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 5410 Kategórie: , Značka: EAN: 889696009142

Popis

Rising Sun Invaze dynastií

Rising Sun Invaze dynastií – je rozšírenie pre monumentálne figúrkovú hru Rising Sun z prostredia feudálneho Japonska, ktoré do hry prináša dva nové klany – Sun a Moon. Tie prišli zďaleka, priviedli si svoje monštrá a tiež materiál pre šiesteho hráča.

Podivný príliv obmýva japonské pobrežia. Do zeme priplávajú dva nové klany, ktoré chcú dať svoje schopnosti napospas, aby sformovali krajinu podľa svojich predstáv. Sú to klany tak protikladné, ako len to je možné.

Devízou klanu Slnko je česť. Kedykoľvek tento klan vyhrá vďaka svojmu postaveniu na rebríčku cti, získa mincu a víťazný bod. Naopak, ten kto súboj prehral, ​​oboje stráca. Klan Mesiaca stojí na odvrátenej strane svetla – jeho česť je najnižšia zo všetkých. Za to vyniká svojou bojovou silou. Jeho figúry majú silu dvoch jednotiek.

Klany, pretože prichádzajú z ďalekých krajín a nepoznajú dobre japonskú mytológiu, nemôžu využívať klasické monštrá. Privážajú si však monštrá vlastné, tzv. Lucky Gods. Tie sú dostupné iba im a nikomu ďalšiemu.

Táto hra je len rozšírenie. K jej hranie je nutné vlastniť pôvodnú Rising Sun.

Hra obsahuje:

10 miniatúr klanu Sun
10 miniatúr klanu Moon
2 klanovej zásteny
7 miniatúr Lucky Gods
4 plastové značky klanov
1 žetón politika / vojna
22 podstavcov
10 žetónov
22 kariet
dosku pre 6. hráčov

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…