Hra o trůny – Vlci severu

15,50

Počet hráčov: 2 – 4
Doba hrania: 60 min.
Odporúčaný vek: od 14 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 4118 Kategórie: , Značka: EAN: 8594054913291

Popis

Hra o trůny – Vlci severu

Hra o trůny – Vlci severu – Hra o trůny – Vlci severu je prvé deluxe rozšírenie ku kartovej hre Hra o trůny – karetní hra. Zameriava sa predovšetkým na rod Starkov a tak sa tu objavujú nové verzie kariet postáv ako Eddard, Catelyn, Jon Snow alebo Arya, ale tiež spojenci z radov Tullyov. Nájdete tu ale karty aj pre ostatné rody a množstvo neutrálnych kariet, či plotov.

Vlci severu sa zameriavajú na rod Stark a prinášajú nové, silné postavy, udalosti, lokácie, doplnky a plány, aby rozšírili balíčky Stark.
“Zimy tu bývajú kruté, Starkov ale vydrží všeličo. Vždy sme museli. “- Eddard Stark

Rod Stark vládne zo Zimohradu nad chladnú a nemilosrdnou oblastí Západozemí, známu ako Sever. Stárkov sú spravodlivým a čestným rodom, ktorý sa nezaujíma o intrigy, ktoré tak milujú iné veľké rody. Namiesto toho otvorene vyzývajú svojich nepriateľov na bojových poliach a neúnavne bojujú za to, o čom verí, že je správne. Spoj svoje sily s rodom Stark vo chvíli jeho zjednotenie, aby priniesol ľudu Západozemí spravodlivosť.

Hra o tróny: kartová hra je hrou intríg, politiky, zrady a vojen pre dvoch až štyroch hráčov na motívy svetoznámej ságy George R. R. Martina Pieseň ľadu a ohňa. Vlci severu sa zameriavajú na rod Stark a prinášajú nové, silné postavy, udalosti, lokácie, doplnky a plány, aby rozšírili balíčky Stark. Rozšírenie tiež obsahuje nové karty pre každú z herných frakcií. Rovnako ako rozmanité neutrálne karty, ktoré môžu byť použité na rozšírenie akéhokoľvek balíčka.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…