Začarovaná věž

18,90

Počet hráčov: 2 – 4
Doba hrania: 20 min.
Odporúčaný vek: od 5 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 3775 Kategórie: , Značky: , EAN: 4001504871680

Popis

Začarovaná věž

Začarovaná věž – Zlý černokňažník sa zakráda lesom. Pod korene starého stromu schová strieborný kľúč. V diaľke je počuť dupot kopýt. To udatný princ Robin prichádza zachrániť princeznú zo začarovanej veže. Pomôžte Robinovi nájsť ukrytý kľúč a zachrániť princeznú.

V hre Začarovaná veža použijete ako herný plán priamo krabicu hry. Sú v nej vyrobené otvory, do ktorých je možné ukryť strieborný kľúč. Kľúč sa potom snaží nájsť postavička Robina – ak sa postaví na miesto, kde je ukrytý, tak ho magnet zachytí. Potom sa môžete pokúsiť odomknúť kľúčom veža. Keď trafíte správny zámok, oslobodíte princeznú.

Priebeh hry:

Hráči na začiatku hry určí úlohu černokňažníka alebo Robina. Černokňažník ukryje kľúč a Robin sa ho snaží nájsť, skôr než ho z úkrytu opäť vyzdvihne černokňažník. Hráči sa pohybujú po hracom pláne o počet polí, ktoré určí hod kockou. Robin má pred černokňažníkom náskok, ale černokňažník zase vie, kde je kľúč schovaný. Po nájdení kľúča sa hráč pokúša odomknúť zámok na veži. Hráč, ktorý prvý odomkne správny zámok, vyhráva.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg