Paní Pavúková

18,90

Počet hráčov: 2 – 4
Doba hrania: 30 min.
Odporúčaný vek: od 4 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 3535 Kategórie: , Značka: EAN: 3558380039129

Popis

Paní Pavúková

Paní Pavúková – Zábavná hra, ktorej cieľom je zo siete pani Pavúkovej oslobodiť hmyzích kamarátov. Dávaj však pozor na nastražené pasce a nezobuď pani Pavúkovú!

V tejto hre sú hmyzí kamaráti na tyčkách štyroch rôznych farieb (žltá, červená, modrá a zelená). Aby si vyhral, musíš zachrániť štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách v rovnakej farby bez toho, aby si pri tom zobudil pani Pavúkovú. Ale pozor, pani Pavúková nastražila do svojej pavučiny pasce a pri vytiahnutí hmyzích kamarátov z určitých otvorov sa prebudí a veľmi sa nahnevá. Nastražené pasce objaví len skutočný šibal, lebo nie sú zakaždým v rovnakých otvoroch.

Hráč, ktorý je na rade, zatočí kolesom šťastia. To mu určí, koľko hmyzích kamarátov má klieštikmi vyslobodiť:1,2 alebo 3 kamarátov. Pokiaľ sa hráčovi podarí zachrániť daný počet hmyzích kamarátov bez toho, aby zobudil pani Pavúkovú, môže si ich nechať. Ak sa ale pani Pavúková prebudí a vyskočí, hráč, ktorý to zavinil už nemôže zachrániť ďalších kamarátov a jedného musí naviac vrátiť. Hra pokračuje, kým jeden z hráčov nezachráni štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách rovnakej farby.

Obsah hry:

– otáčacia pavúčica

– 20 hmyzích kamarátov

– koleso šťastia

– klieštiky

– pravidlá

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg