Fantastic Park

20,99

Počet hráčov: 2 – 5
Doba hrania: 30 min.
Odporúčaný vek: od 8 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 4665 Kategórie: , , Značka: EAN: 8594054917527

Popis

Fantastic Park

Fantastic Park – Podivuhodné zvieratá čakajú na vašu pomoc s budovaním ich parku. Musíte byť najšikovnejší a zhromaždiť tie najvzácnejšie zvieratá v celom parku.

Ako sprievodca vo Fantastickom parku musíte zvieratá najlepším spôsobom zorganizovať ešte predtým ako dorazia návštevníci. Miesto pre jednotlivé zvieratá vyberajte starostlivo! Posledný diel vo vašej ruke určí, aké zvieratá alebo skupiny zvierat vzbudí najväčší záujem a tým pádom prinesú najviac bodov.

V tejto hre začína každý hráč so 4 domino dielikmi, ktoré majú na každej polovici iné zvieratko. Nájdu sa však aj dieliky s rovnakým zvieratkom na oboch stranách dieliku. Hráči sa striedajú a postupne ukladajú dieliky podobne ako v domine rovnakou stranou k sebe. Pozor, je možné ukladať dieliky aj na seba, pokiaľ je to potrebné.

Keď má niektorý z hráčov na ruke už len jeden dielik, odhalí ho a zaboduje v danom kole. Podľa toho aké zvieratko je na poslednom dieliku získa hráč body za najväčšiu skupinu týchto zvierat, ktoré sa dotýkajú navzájom zvisle a vodorovne – získa 1 bod za každé zvieratko v tejto skupine. Ak sa na dieliku nachádzajú dve rovnaké zvieratká, hráč získa dvojnásobok bodov. Ak je na dieliku zvieratko, ktoré nemá žiaden iný hráč, bodujúci hráč získa trojnásobok bodov.

Po bodovaní si hráč vezme dielik späť do ruky a dotiahne si dieliky do štyroch. Po určitom počte kôl vyhrá hráč, ktorý má najviac bodov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg