Drinkopoly

27,90

Zážitok, ktorý Vám dlho (ne)zostane v pamäti.

Hrajte Drinkopoly doma, na párty, na chate, na výlete, na horách. Je to hra, ktorá ponúka hodiny zábavy a smiechu. Nosievajte so sebou Drinkopoly vždy a všade a nudiť sa rozhodne nebudete.

Počet hráčov: 6 hráčov
Odporúčaný vek: od 18 rokov
Po hre nemožno šoférovať

 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 3604 Kategórie: , Značka: EAN: 3859892497057

Popis

Drinkopoly

Drinkopoly je spoločenská stolová hra určená pre bláznivé večery s rodinou alebo priateľmi. Už nemusíte viac rozmýšľať nad tým akú párty hru si zahráte. Vezmite si Drinkopoly, zistite, že si máte čo naliať do pohárov a pripravte sa na zážitok, na ktorý nikdy (ne)zabudnete.

Pripravte si jeden malý a veľký nápoj, hoďte kockou a rozbehnite sa po hracej ploche.  Na 44 rôznych políčkach sa zastavíte v bare, striptízovom klube a iných políčkach kde podľa inštrukcií hráči postupne pijú nápoje zo svojich pohárov. Na vybraných políčkach si hráči ťahajú karty, na ktorých nájdu ďalšie zábavné úlohy.

Táto hra obsahuje 30 kariet špeciálnych úloh. Keď si potiahnete kartu, musíte splniť zadanú úlohu alebo si odpiť zo svojho nápoja aby ste mohli postúpiť na ďalšie políčko. Niektoré úlohy sú zábavné, niektoré sú sexy a iné tak bláznivé, že Vás doženú k slzám. Každá karta, ktorú si vytiahnete Vám dlho zostane (alebo aj nie) v pamäti.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2 kg