Líška

30,90

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6091308,63 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887918630

Popis

Líška

Líška 

Polygon-Art využíva geometriu na umelecké odcudzenie a tak vytvára nové priestory vizuálneho dizajnu, ktoré dobre zapadajú do našej modernej doby. Kompozícia geometrických tvarov a zladených a kontrastných farieb vytvára obraz, ktorý pripomína povrchovú štruktúru brúseného diamantu. Dodáva „motívu líšky“ zvláštnu žiarivosť a pozoruhodnú živosť. Polygon Art je obohatením pre hobby maľbu, už len kvôli expresívnej maliarskej technike.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov tu.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výstraha! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Nebezpečenstvo zadusenia!

Balenie Líška obsahuje:

  • Akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Možno by sa Vám páčilo…