Teplovzdušné balóny

30,90

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6091308,58 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887918586

Popis

Teplovzdušné balóny

Maľovanie podľa čísel Schipper – Teplovzdušné balóny

Farebné teplovzdušné balóny na rozprávkovom pozadí Kappadokie. Kužeľovité skalné útvary osvetlené vychádzajúcim slnkom dodávajú krajine bizarný a takmer neskutočný vzhľad. Umocňuje ho množstvo farebných teplovzdušných balónov a hra farieb oblakov na červeno-modrej oblohe. Jedinečná atmosféra zachytená v tomto motíve robí z hobby maľovania aj zmyselný zážitok.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Premium“. Pre zbierku obrazov sú zvlášť vhodné obrazy vo formáte na výšku alebo na šírku 40 x 50 cm, ktoré sú zoskupené vedľa seba alebo pod sebou.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov tu.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výstraha! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Nebezpečenstvo zadusenia!

Balenie “Teplovzdušné balóny” obsahuje:
  • Akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…