Sv. Sebastián v Ramsau

41,99

Rozmer obrazu: 50 x 80 cm (1 obraz 40x50cm, 2 obrazy á 20x50cm)

Na sklade

Katalógové číslo: 6092608,39 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887928394

Popis

Sv. Sebastián v Ramsau

Maľovanie podľa čísel – Sv. Sebastián v Ramsau

Farský kostol Svätý Sebastian v Ramsau je idylicky situovaný pred impozantnou horskou krajinou. Malá rieka s dreveným mostom v popredí ukazuje obraz skutočnej harmonickej alpskej krajiny, ktorá vás pozýva na rýchlu prechádzku. Triptych „St. Sebastian in Ramsau“ ukazuje tento obľúbený maliarsky motív, ktorý nájdete na mnohých dovolenkových fotografiách, z jeho najkrajšej stránky. Očarí hrou farieb a svetlom leta. Ideálny motív pre hobby maliara.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„Triptych MASTER-CLASS“. Triptych je trojdielny obrázok. Stredný obraz má veľkosť 40 x 50 cm, dva obrazy vľavo a vpravo vždy po 20 x 50 cm. Príklady maľby majú hmatovú a viditeľnú štruktúru plátna. Toto nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje maľovaný charakter obrázkov a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Poznámka: Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má vo svojom sortimente vhodné hliníkové rámy pre tento formát obrazu. Pozri panel s ponukami doplnky.

Balenie Sv. Sebastián v Ramsau obsahuje:

  • akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • 3 stabilné maliarske kartóny s ľanovou štruktúrou, na ktorých sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Pozor! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Riziko zadusenia malými časťami.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…