Magicube Mix & Match 6pcs

14,99

Vhodné pre deti od 1 rokov.

Počet dielikov : 6

Materiál : magnet

Zem pôvodu : Švajčiarsko

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 5782 Kategórie: , Značky: , , EAN: 871772001232

Popis

Magicube Mix & Match 6pcs 

Magicube Mix & Match 6pcs – Deti si môžu jednoduchým spájaním a otáčaním kociek skladať v 3D. Vďaka špeciálnej vnútornej konštrukcii sa kostičky vzájomne priťahujú zo všetkých šiestich strán! Obsahuje 6 magnetických kociek. Určené pre deti od 1 roka.

GEOMAG je jedinečná švajčiarská konštrukčná stavebnica, kotrá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať veľa obrazcov, tvarov a objektov. Ich rozmanitosť je jedine vo vašej fantázií. Základnými stavebnými prvakmi stavebnice sú magnetické tyčinky (dlhé alebo krátke) s plastovým alebo fosfórovým poťahom a oceľové guličky o priemere 12,7mm. Môžu byť kombinované s plastovými výplňami, ktoré vaše stavby dokonale upevní.

Táto švajčiarska stavebnica má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená viacerými atestmi a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej pečlivosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami kvality a bezpečnosti.

Čo je na tejto stavebnici unikátne?

  • Švajčiarska presnosť – nakoľko je vyrábaný v prísnych podmienkach.
  • Možnosť využitia – používa sa ako učebná pomôcka na hodinách geometrie, fyziky aj biológie, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém – Tri dieliky (guličky, tyčinky, panele) tvoria celý dômyselný systém tejto stavebnice. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.

Možno by sa Vám páčilo…