GEOMAG Mechanics 222 pcs

64,90

Doporučené pre deti od 5 rokov.

Počet dielikov : 222

Materiál : magnet

Zem pôvodu : Švajčiarsko

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 4281 Kategórie: , Značka: EAN: 871772007234

Popis

GEOMAG Mechanics 222 pcs

Skús použiť klasické GEOMAG Mechanics 222 pcs guličky ako ložiská a vytvor si modely, ktoré len pomocou samotnej magnetickej sily rozpohybuješ!

Táto stavebnice využíva prvky klasických stavebníc Geomag v kombinácií s ozubenými kolieskami k stavbe modelov, na ktorých si Vaše dieťa vyskúša kombináciu mechaniky a magnetizmu.

Stavebnica obsahuje celkom 222 dielikov – 60 magnetických tyčiek, 60 oceľových guličiek, 11 výplní žltej farby rôznych tvarov, 60 ozubených koliesok (rôznych veľkostí) a ďalšie dieliky.

GEOMAG je jedinečná švajčiarská konštrukčná stavebnica, kotrá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať veľa obrazcov, tvarov a objektov. Ich rozmanitosť je jedine vo vašej fantázií. Základnými stavebnými prvakmi stavebnice sú magnetické tyčinky (dlhé alebo krátke). Majú plastový alebo fosfórový poťah a oceľové guličky o priemere 12,7mm. Môžu byť kombinované s plastovými výplňami, ktoré vaše stavby dokonale upevní.

Táto švajčiarska stavebnica má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená viacerými atestmi a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej pečlivosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami kvality a bezpečnosti.

Čo je na tejto stavebnici unikátne?

  • Švajčiarska presnosť – nakoľko je vyrábaný v prísnych podmienkach.
  • Možnosť využitia – používa sa ako učebná pomôcka na hodinách geometrie, fyziky aj biológie, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém – Tri dieliky (guličky, tyčinky, panele) tvoria celý dômyselný systém tejto stavebnice. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg