GEOMAG KOR Green 55 pcs

26,90

Vhodné pre deti od 5 rokov.

Počet dielikov : 55

Materiál :magnet, plast

Zem pôvodu : Švajčiarsko

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 4291 Kategórie: , Značka: EAN: 871772006725

Popis

GEOMAG KOR Green 55 pcs

GEOMAG KOR Green 55 pcs – Vytvor si originálne stvorenie podľa predlohy alebo svojej vlastnej fantázie. Oceľové srdce obklopené 26 magnetickými prvkami tvoriacimi základ – guľu. K tomu ďalších 26 dielikov v jasnej zelenej farbe pre dotvorenie celku. A nakoniec 2 oči.

Geomag KOR je rada magnetických stavebníc s novým patentovaným systémom. Základná verzia obsahuje 26 magnetických prvkov volne rotujúcich okolo kovovej gule. Zložením týchto 26 prvkov, kovovej gule a dielikov plášťa dostanete eliptický útvar – „vajce“. Otáčaním a pridávaním ďalších dielikov s rozšírením môžete vytvárať neobmedzené kreácie.

GEOMAG je jedinečná švajčiarská konštrukčná stavebnica, kotrá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať veľa obrazcov, tvarov a objektov. Ich rozmanitosť je jedine vo vašej fantázií. Základnými stavebnými prvakmi stavebnice sú magnetické tyčinky (dlhé alebo krátke) s plastovým alebo fosfórovým poťahom a oceľové guličky o priemere 12,7mm. Môžu byť kombinované s plastovými výplňami, ktoré vaše stavby dokonale upevní.

Táto švajčiarska stavebnica má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená viacerými atestmi a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej pečlivosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami kvality a bezpečnosti.

Čo je na tejto stavebnici unikátne?

  • Švajčiarska presnosť – nakoľko je vyrábaný v prísnych podmienkach.
  • Možnosť využitia – používa sa ako učebná pomôcka na hodinách geometrie, fyziky aj biológie, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém – Tri dieliky (guličky, tyčinky, panele) tvoria celý dômyselný systém tejto stavebnice. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.