Zľava!

GEOMAG Glow 64 pcs

Original price was: 44,99€.Current price is: 31,90€.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Počet dielikov : 64

Materiál : magnet

Zem pôvodu : Švajčiarsko

Na sklade

Katalógové číslo: 4282 Kategórie: , Značka: EAN: 871772003366

Popis

GEOMAG Glow 64 pcs

GEOMAG Glow 64 pcs v tme žiariaca magnetická stavebnica ti prinesie nový rozmer zábavy! Stavaj si aj keď je už tma. Je to jedinečná švajčiarská konštrukčná stavebnica, ktorá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať veľa obrazcov, tvarov a objektov. Ich rozmanitosť je jedine vo vašej fantázií. Základnými stavebnými prvkami stavebnice sú magnetické tyčinky (dlhé alebo krátke) s plastovým alebo fosfórovým poťahom a oceľové guličky o priemere 12,7mm. Môžu byť kombinované s plastovými výplňami, ktoré vaše stavby dokonale upevní.

Táto švajčiarska stavebnica má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená viacerými atestmi a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej pečlivosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami kvality a bezpečnosti.

Obsah balenia :

Obsahuje tieto farby: 

30 x                oceľová gulička potiahnutá bielym bronzom

2 x                   podstavec – 5-uholník

2 x                   podstavec – štvorec

30 x     magnetická tyčinka 5,7 cm

 

Čo je na tejto stavebnici unikátne?

  • Švajčiarska presnosť – nakoľko je vyrábaný v prísnych podmienkach.
  • Možnosť využitia – používa sa ako učebná pomôcka na hodinách geometrie, fyziky aj biológie, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém – Tri dieliky (guličky, tyčinky, panele) tvoria celý dômyselný systém tejto stavebnice. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.