GEOMAG Glitter 44 pcs

20,90

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Počet dielikov : 44

Materiál : magnet

Zem pôvodu : Švajčiarsko

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 4284 Kategórie: , Značka: EAN: 871772005322

Popis

GEOMAG Glitter 44 pcs

GEOMAG Glitter 44 pcs je magnetická stavebnica GEOMAG obsahujúca v dlhých tyčinkách aj výplniach unikátne trblietky.

Stavebnica obsahuje celkom 44 dielikov – 16 dlhých tyčiniek v ružovej a modrej farbe, 17 guličiek, 5 žltých trojuholníkových výplní, 4 zelené štvorcové výplne, 1 oranžovú päťuholnikovú výplň a 1 modrý štvorcový podstavec. Okrem guličiek obsahujú všetky súčiastky trblietky.

GEOMAG je jedinečná švajčiarská konštrukčná stavebnica, kotrá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať veľa obrazcov, tvarov a objektov. Ich rozmanitosť je jedine vo vašej fantázií. Základnými stavebnými prvakmi stavebnice sú magnetické tyčinky (dlhé alebo krátke) s plastovým alebo fosfórovým poťahom a oceľové guličky o priemere 12,7mm. Môžu byť kombinované s plastovými výplňami, ktoré vaše stavby dokonale upevní.

Táto švajčiarska stavebnica má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená viacerými atestmi a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej pečlivosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami kvality a bezpečnosti.

Čo je na tejto stavebnici unikátne?

  • Švajčiarska presnosť – nakoľko je vyrábaný v prísnych podmienkach.
  • Možnosť využitia – používa sa ako učebná pomôcka na hodinách geometrie, fyziky aj biológie, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém – Tri dieliky (guličky, tyčinky, panele) tvoria celý dômyselný systém tejto stavebnice. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg