GEOMAG Confetti 50 pcs

20,50

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Počet dielikov : 50

Materiál : magnet

Zem pôvodu : Švajčiarsko

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 5218 Kategórie: , Značka: EAN: 871772003526

Popis

GEOMAG Confetti 50 pcs

GEOMAG Confetti 50 pcs je jedinečná švajčiarská konštrukčná stavebnica, ktorá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať veľa obrazcov, tvarov a objektov. Ich rozmanitosť je jedine vo vašej fantázií. Základnými stavebnými prvkami stavebnice sú magnetické tyčinky (dlhé alebo krátke) s plastovým alebo fosfórovým poťahom a oceľové guličky o priemere 12,7mm. Môžu byť kombinované s plastovými výplňami, ktoré vaše stavby dokonale upevní.

Táto švajčiarska stavebnica má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená viacerými atestmi a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej pečlivosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami kvality a bezpečnosti.

Obsah balenia :

Obsahuje tieto farby  

14 x                oceľová gulička potiahnutá bielym bronzom

2 x                  výplň – 5-uholník

8 x                  výplň – štvorec

10 x                  výplň – trojuholník

16 x     magnetická tyčinka 5,7 cm

Čo je na tejto stavebnici unikátne?

  • Švajčiarska presnosť – nakoľko je vyrábaný v prísnych podmienkach.
  • Možnosť využitia – používa sa ako učebná pomôcka na hodinách geometrie, fyziky aj biológie, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém – Tri dieliky (guličky, tyčinky, panele) tvoria celý dômyselný systém tejto stavebnice. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…