GEOMAG Black – White 104 pcs

38,70

Vhodné pre deti od 5 rokov.

Počet dielikov : 104

Materiál : magnet

Zem pôvodu : Švajčiarsko

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 4289 Kategórie: , Značka: EAN: 871772000136

Popis

GEOMAG Black – White 104 pcs

GEOMAG Black – White 104 pcs je magnetická stavebnica, ktorá sa skladá zo 104 dielikov.

GEOMAG je jedinečná švajčiarská konštrukčná stavebnica, ktorá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať veľa obrazcov, tvarov a objektov. Ich rozmanitosť je jedine vo vašej fantázií. Základnými stavebnými prvkami stavebnice sú magnetické tyčinky (dlhé alebo krátke) s plastovým alebo fosfórovým poťahom a oceľové guličky o priemere 12,7mm. Môžu byť kombinované s plastovými výplňami, ktoré vaše stavby dokonale upevní.

Táto švajčiarska stavebnica má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená viacerými atestmi a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej pečlivosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami kvality a bezpečnosti.

Balenie obsahuje 36 dlhých čiernych tyčiniek, 28 oceľových guličiek, 20 bielych trojuholníkových výplní, 12 bielych štvorcových výplní, 6 bielych 5-uholníkových výplní, 1 čierny štvorcový podstavec a 1 čierny 5-uholníkový podstavec.

Čo je na tejto stavebnici unikátne?

  • Švajčiarska presnosť – nakoľko je vyrábaný v prísnych podmienkach.
  • Možnosť využitia – používa sa ako učebná pomôcka na hodinách geometrie, fyziky aj biológie, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém – Tri dieliky (guličky, tyčinky, panele) tvoria celý dômyselný systém tejto stavebnice. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg