Zľava!

Uši si princeznú

Original price was: 15,90€.Current price is: 9,99€.

Vhodné pre deti od 7 rokov.

Na sklade

Katalógové číslo: 3932 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 8590222359991

Popis

Uši si princeznú

Uši si princeznú – Kreatívna sada, kde si môžete darček pre svojich priateľov a príbuzných ušiť sami. Kreativita pre deti od 7 rokov.

Hotové rezné časti vrátane zošitých prvkov a syntetického plniva.

Hračka sprevádza človeka skoro celý život. Život obrazov, snov a zbožňovania. Kedysi to bol plyšový medveď, ktorý nás potešil pri cestách: drevený malý muž, s ktorým sme leteli na Mesiac: prvá stavebnica, ktorá nám pomohla vybudovať svet podľa mierky pohľadu z vtáčej perspektívy. Uháňali sme po koľajniciach a imaginárnych diaľniciach.

Postup:

  1.  Položte časti vzoru a definujte ich podľa priloženého konceptu. Nechajte 4 mm pre vložky na švy.
  2. Ak chcete začať pracovať, budete potrebovať ľavú a pravú časť chrbta. Zostavte ich vonku a prišite pozdĺž časti Y-E-M.
  3. S-R sekciu nešijete, budete potrebovať túto dieru, aby ste hračku po dokončení vybrali.
  4. Pevne napnite ruky a nohy bábiky.
  5. Zoberte zošitý diel zadných častí a brušnú časť. Zostavte ich vonku a zošite pozdĺž časti od C do X (vzdialenosť 0,5 cm).
  6. Priložte ľavú ruku k otvoru na tele bábiky a zošite po linke H – J. Ďalej priložte pravú ruku k telu a prišite po linke J-M.
  7. To isté urobte aj s nohami bábiky. Pravú nohu prišite k telu bábiky po linke V-W. Ľavú nohu prišite k telu bábiky po linke W-M.
  8. Teraz priložte hlavu bábiky k telu a prišite k sebe po linke Y-C-F-Y. Postupujte vycpaním hlavy a tela bábiky syntetickou vypchávkou a vytvarujte ich. Súčasťou je tiež srdiečko, ktoré môžete vložiť dovnútra bábiky. Bábika je takmer hotová, ale ešte je nutné zošiť otvor na chrbte pomocou slepého alebo štandardného stehu. (linka R-S).
  9. Teraz ešte posledná rada: pre vytvorenie originálneho vzhľadu môžete bábiku obliecť alebo jej vytvoriť unikátny účes podľa vlastnej fantázie.

Kreativita, ktorá vaše deti určite zabaví.

Možno by sa Vám páčilo…